Starosta Rawicki oraz włodarze: Rawicza, Bojanowa, Miejskiej Górki, Pakosławia i Jutrosina uhonorowali przedsiębiorców oraz osoby, instytucje i organizacje działające na niwie społecznej w naszym regionie. Gala Liderów Powiatu była wyrazem szczególnego uznania i podziękowania za aktywną działalność firm oraz osób prywatnych. Wśród gości Gali Liderów Powiatu, która odbyła się w rawickim domu kultury byli, m.in.: Bożena Henczyca – Poseł na Sejm RP, Andrzej Grzyb – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Aneta Karkosz – Prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Gostyniu, przedsiębiorcy działający w poszczególnych gminach powiatu rawickiego, samorządowcy, w tym starostowie i burmistrzowie, przewodniczący rad i radni reprezentujący gminy i powiaty województwa Wielkopolskiego i Dolnośląskiego oraz działacze społeczni.

Z Gminy Jutrosin wyróżnieni zostali:

- Statuetkę Działacza Społecznego 2016 roku otrzymał - Przewodniczący Towarzystwa Przyjaźni Jutrosin-Potigny - Pan Andrzej Musielak;

- Statuetkę Filantropa 2016 roku otrzymał - Prezes Klubu Sportowego ORLA JUTROSIN - Pan Piotr Sobański;

- Laury Przedsiębiorczości za 2016 rok otrzymali: Pan Grzegorz Grześkowiak (właściciel firmy Handel i transport ciężarowy) oraz Panowie Piotr i Mariusz Musielak ze Szkaradowa (właściciele Browaru Nepomucen ze Szkaradowa).

 

Zdjęcia: J. MiśkowiakGaleria zdjęć: