Międzygminny Związek Turystyczny „Wielkopolska Gościnna” zaprasza w dniu 2 czerwca 2019 r. (niedziela)  do udziału w rajdzie  pn. „Wielkopolska Ofensywa Rowerowa”. To już kolejna edycja rodzinnego rowerowego święta. 2 czerwca 2019 roku odbędzie się Wielkopolska Ofensywa Rowerowa z metą przy Szkole Podstawowej w Piaskach. Na uczestników czeka rekreacyjny dystans do przejechania, festyn z wieloma atrakcjami i nagrodami – wśród nich ta najcenniejsza – rower.
Do przejechania będą mieli rekreacyjny dystans, wyznaczony przez gminnych koordynatorów. Około godziny 14:00 wszyscy uczestnicy „opanują” Piaski i wspólnie wjadą na metę rajdu – przy Zespole Szkół w Piaskach, gdzie czekać będzie na nich wiele atrakcji: ciepły posiłek, muzyczne występy oraz konkursy z nagrodami, a wśród nich rower.

        Organizatorami wydarzenia są: Międzygminny Związek Turystyczny „Wielkopolska Gościnna”, powiat gostyński, gmina Piaski,  Towarzystwo Rowerowe - Piaski, gminy: Borek Wlkp., Gostyń, Krobia, Pogorzela, Pępowo, Poniec, Gminny Ośrodek Kultury w Piaskach.

Link do zapisów na rajd

 

 Galeria zdjęć: