3 maja 2019r. w zmaganiach nad jutrosińskim zalewem wzięło udział 171 biegaczy oraz 19 uczestników marszu nordic walking.

Przedstawiamy zwycięzców poszczególnych biegów:

Bieg na 200 metrów dla przedszkolaków (rok ur. do 31.12.2012r.)

dziewczynki:
1. Juszkiewicz Hanna - Garzyn
2. Dolata Nikola - Jutrosin
3. Markowska Nadia - Garzyn

chłopcy:
1. Gdula Aleksander - Wrocław
2. Łakomy Jakub - Wrocław
3. Gawrecki Piotr - Jutrosin

Bieg na 500 metrów (ur. 2010 - 2011)

dziewczynki:
1. Klak Zofia - Dzierżanów
2. Wrzeszcz Elena - Jutrosin
3. Walczak Zofia - Konary

chłopcy:
1. Gdula Tomasz - Wrocław
2. Płoszajczak Michał - Smolice
3. Warczewski Szymon - Kobylin

Bieg na 1000 metrów (ur. 2007 - 2009)

dziewczynki:
1. Tyczyńska Amelia - Leszno
2. Juszkiewicz Oliwia - Garzyn
3. Zaremba Zuzanna - Ustronie

chłopcy:
1. Sucholiński Mikołaj - Domaradzice
2. Grzymisławski Fabian - Smolice
3. Frąckowiak Oliwier - Chojno

Bieg na 2000 metrów (ur. 2004 - 2006)

dziewczyny:
1. Kostrzewa Maria - Rydzyna
2. Strugała Małgorzata - Śląskowo
3. Schope Marianna - Garzyn

chłopcy:
1. Handke Mikołaj - Gostyń
2. Przewoźny Krystian - Dubin
3. Masłowski Narcyz - Jutrosin

BIEG OPEN DOOKOŁA ZALEWU 5200 metrów

kobiety:
1. Bielecka Patrycja - Michałowo
2. Bielecka Karolina - Michałowo
3. Wrzeszcz Ewelina - Dubin

mężczyźni:
1. Kapała Sebastian - Ostoje
2. Kononowicz Leszek - Żmigród
3. Owczarek Tomasz - Cieszków

Najszybsi zawodnicy z Gminy Jutrosin:

1. Kapała Sebastian - Ostoje
2. Pawlak Jan - Jutrosin
3. Medyński Jakub - Jutrosin

Senior Biegu Open (najstarszy zawodnik)
Tadeusz Razik z Rawicza (1952)

Najmłodszy uczestnik Biegu Open
Matysiak Przemysław z Kobylina (2007)

Nagroda specjalna Puchar Dyrektora GCKiR w Jutrosinie
Królikowska Anita z Wrocławia
(ostatnia Pani w biegu Open)

4. MARSZ NORDIC WALKING DOOKOŁA ZALEWU (19 uczestników):
Irena Wielebska
Ryszard Wojtkowiak
Krystyna Waścińska
Anna Maćkowiak
Barbara Kostrzewa
Hanna Kędzia
Teresa Lulkiewicz
Julia Tuszyńska
Monika Owczarek
Ala Duda
Elżbieta Łakoma
Piotr Łakomy
Hanna Erber-Nowak
Janina Wojtyczka
Beata Czamara
Piotr Kubinka
Elżbieta Płuciennik
Grażyna Sobańska

Zdjęcia - GCKiR w Jutrosinie