15 lipca 2018r. na rynku w Jutrosinie podczas Festynu Przyjaźni odbędzie się kolejna edycja turnieju sprawnościowego - 4. DRUŻYNOWY TURNIEJ O MISTRZOSTWO GMINY JUTROSIN.

Początek zmagań o godz. 15:30. Na zawodników czeka 6 konkurencji: WYŚCIG NA SKRZYNKACH, SZTAFETA Z WODĄ, RZUT DO SZAFY, KONKURENCJA NIESPODZIANKA, ŁOWIENIE RYB, STRZAŁY GUMOWĄ PIŁKĄ DO MAŁEJ BRAMKI.

• Uczestnikami TURNIEJU są drużyny składające się z przedstawicieli sołectw (2 kobiety + 2 mężczyzn + 1 dziecko w wieku do 15 roku życia (rok urodzenia 2003 + pisemna zgoda rodziców). W każdej drużynie, jeden z zawodników, musi być wyznaczony jako kapitan drużyny.
• Każde sołectwo może wystawić tylko 1 drużynę.
• Warunkiem uczestnictwa w turnieju będzie dostarczenie formularza zgłoszeniowego wraz ze zgodą rodziców na udział dziecka w nieprzekraczalnym terminie do 18 czerwca 2018 r. do Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie, ul. A. Mickiewicza 2. Zebranie organizacyjne kapitanów drużyn, dotyczące przebiegu turnieju oraz losowanie numerów startowych i kolejności startu w poszczególnych konkurencjach odbędzie się w terminie wyznaczonym przez organizatorów i przekazane uczestnikom.
• Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 65 54 72 488 lub 65 54 71 151.

Pliki do pobrania poniżej:Załączniki: