3 maja 2018r. w zmaganiach nad jutrosińskim zalewem wzięło udział 128 biegaczy oraz 16 uczestników marszu nordic walking.

Przedstawiamy zwycięzców poszczególnych biegów:

Bieg na 200 metrów dla przedszkolaków (rok ur. do 31.12.2011 r.)

dziewczynki:
1. Rozalia Mikołajewska  - Jutrosin
2. Hania Juszkiewicz - Garzyn
3. Nadia Krawczyk z Dubina

chłopcy:
1. Wojciech Sikora - Górka
2. Jakub Grzymisławski - Smolice
3. Hubert Grześkowiak - Jutrosin

Bieg na 500 metrów (ur. 2009 - 2010)

dziewczynki:
1. Joanna Polowczyk - Folwark
2. Zofia Kalak - Dzierżanów
3. Elena Wrzeszcz - Jutrosin

chłopcy:
1. Kamil Barteczka - Szkaradowo
2. Arkadiusz Tatarek - Pakosław
3. Piotr Poprawa - Kobylin

Bieg na 1000 metrów (ur. 2006 - 2008)

dziewczynki:
1. Oliwia Juszkiewicz - Garzyn
2. Martyna Flak - Kobylin
3. Kaja Wrzeszcz - Jutrosin

chłopcy:
1. Jakub Skrzypczak - Garzyn
2. Arkadiusz Tyca - Jutrosin
3. Norbert Klak - Święciechowa

Bieg na 2000 metrów (ur. 2003 - 2005)

dziewczyny:
1. Małgorzata Strugała - Śląskowo
2. Milena Cugier - Szymanowo
3. Dominika Madera - Luboszyce Małe

chłopcy:
1. Kamil Cugier - Szymanowo
2. Krystian Niedźwiedź - Rogożewo
3. Tobiasz Szlachetka - Domaradzice

BIEG OPEN DOOKOŁA ZALEWU 5200 metrów

kobiety:
1. Elżbieta Wrzeszcz - Jutrosin
2. Ewelina Wrzeszcz - Dubin
3. Aleksandra Grzelczak - Jutrosin

mężczyźni:
1. Grzegorz Rogala - Odolanów
2. Sebastian Kapała - Ostoje
3. Roman Janowicz - Słupia Kapitulna

Najszybsi zawodnicy z gminy Jutrosin:
1. Sebastian Kapała - Ostoje
2. Zbigniew Grześkowiak - Ochłoda
3. Paweł Kubinka - Szkaradowo

Senior Biegu Open (najstarszy zawodnik)
Tadeusz Razik z Rawicza (1952)

Najmłodszy uczestnik Biegu Open
Fabian Grzymisławski ze Smolic (2007)

Nagroda specjalna Puchar Dyrektora GCKiR w Jutrosinie
Monika Danielczyk z Leszna
(za bieg z dzieckim w wózku)

3. MARSZ NORDIC WALKING DOOKOŁA ZALEWU
16 uczestników:
Zuzanna Wrzeszcz z Jutrosina
Jolanta Przewoźna z Domaradzic
Julia Przewoźna z Domaradzic
Jagoda Pawlik z Krotoszyna
Jakub Pawlik z Krotoszyna
Bartosz Pawlik z Krotoszyna
Jolanta Sutt z Krotoszyna
Piotr Kubinka ze Szkaradowa
Jolanta Nabzdyk z Bartoszewic
Marzena Jamroży z Bartoszewic
Janina Wojtyczka z Golejewka
Anna Pośpiech z Pakosławia
Ewa Kasprzak z Pakosławia
Sławomir Rosadziński z Leszna
Natalia Rosadzińska z Leszna

Zdjęcia - GCKiR w Jutrosinie