Starosta Rawicki oraz włodarze: Rawicza, Bojanowa, Miejskiej Górki, Pakosławia i Jutrosina uhonorowali przedsiębiorców oraz osoby, instytucje i organizacje działające na niwie społecznej w naszym regionie. Gala Liderów Powiatu była wyrazem szczególnego uznania i podziękowania za aktywną działalność firm oraz osób prywatnych. Wśród gości Gali Liderów Powiatu, która odbyła się w rawickim domu kultury byli, m.in.: Adam Szejnfeld – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Aneta Karkosz – Prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Gostyniu, przedsiębiorcy działający w poszczególnych gminach powiatu rawickiego, samorządowcy, w tym starostowie i burmistrzowie, przewodniczący rad i radni reprezentujący gminy i powiaty województwa Wielkopolskiego i Dolnośląskiego oraz działacze społeczni.

Z Gminy Jutrosin wyróżnieni zostali:

- Statuetkę Działacza Społecznego 2017 roku otrzymało Kurkowe Bractwo Strzeleckie;

- Statuetkę Filantropa 2017 roku otrzymał - Pan Ireneusz Mikołajewski;

- Laury Przedsiębiorczości za 2017 rok otrzymali: Pan Garik Grigoryan (właściciel firmy Meble Nazeli) oraz firma Instalpol (R.G.J. Plewka).

 

Nagrody specjalne otrzymali: Pan Stanisław Janiak oraz Pani Joanna Kmieć z Fundacji "Małych serc".

Starosta Rawicki wraz z Zarządem Powiatu wyjątkowymi nagrodami specjalnymi uhonorowali: Burmistrza Miasta i Gminy Jutrosin - Pana Zbigniewa Koszarka oraz Wójta Gminy Pakosław - Pana Kazimierza Chudego.

 

Zdjęcia: Maciej MajchrowiczGaleria zdjęć: